Salon Gabriel Hair Spa®

Terapie skóry głowy

Salon Gabriel Hair Spa jest bardzo skuteczny w terapiach problemów: wypadania włosów, łuszczycy, łupieżu, nadwrażliwości, przetłuszczania skóry głowy. Stosujemy terapie naturalne, które są bezinwazyjne, bez skutków ubocznych. Dysponujemy Foto-Terapią stosowaną w salonie i Terapią Kwasem Hialuronowym stosowaną w warunkach domowych.

Foto-terapia

Wymaga 12 naświetlań (45 minut każde) w cyklu 2 razy w tygodniu. Pozwala na podniesienie potencjału energetycznego komórek w naskórku i skórze właściwej. Przyspiesza proces regeneracji skóry oraz stymuluje mieszki włosowe do wejścia w cykl rozwoju. Opiera się na użyciu zimnego, czystego światła biologicznego o dużej wartości energetycznej (do 120 MW/ cm2). Cena 240 zł (w cenie 12 naświetleń, szampon Curement Herbal i preparat Mist).

Terapia Kwasem Hialuronowym

Pozwala na uzupełnienie niedoboru kwasu hialuronowego i mikroelementów w skórze głowy. Polega na myciu włosów szamponem organicznym i aplikowaniu kwasu hialuronowego na skórę głowy. Winna być stosowana przy okazji każdego mycia włosów, nie rzadziej niż 2 razy w tygodniu. Preparaty:

1. Japoński szampon Curement Herbal 300 ml - 69 zł. Zawiera wyciągi z kokosa, hebanowca, herbaty, borówki, lawendy i róży. Działa antyseptycznie. Hamuje wydzielanie sebum.

2. Japoński preparat Mist 350 ml - 89 zł. Zawiera kwas hialuronowy oraz Kassou Ekisu - wyciągi z glonów morskich. Wymaga aplikacji bezpośrednio na skórę głowy.

stat4u